Štúdio

V januári 2010 sme vyriešili problematiku, ako ďalej s nahrávaním a distribúciou zvukových záznamov pre našu hudobnú spoločnosť MUSICA s.r.o.. Nahliadnite teda do obsahu našich webových stránok. V prípade záujmu využiť naše služby, ozvite sa nám na náš mail repa@musica.sk  alebo na tel + 421 903 123 035. Pavol Repa - MUSICA s.r.o..

STUDIO MARK´V  je audio-video štúdio, ktoré ponúka profesionálnym i amatérskym hudobníkom natočenie a kompletné spracovanie hudobného záznamu ich produkcie.

Štáb audio štúdia tvoria profesionálni hudobníci i technici. Mimo záznamu, štúdio tiež ponúka kompletné aranžérske služby pre popredných skladateľov. K dispozícii je aj štúdiová kapela, ktorá vám zrealizuje váš hudobný sen.

Všetky aktuálne ceny služieb audio i video štúdia Vám zašleme na vyžiadanie.

Keďže MUSICA s.r.o. je popredným slovenským hudobným vydavateľstvom, vie priamo na mieste zabezpečiť všetky ďalšie služby spojené s rozmnožovaním natočeného diela, vrátane grafického spracovania obalu a lisovania CD a DVD.

STUDIO MARK´V bolo otvorené 1. 6. 2010. Jeho cieľom je priniesť zákazníkom najkvalitnejší záznam ich nahrávok svetovej úrovne.

Technika

Synth:
Roland JV-1080
Roland JP8000
Yamaha CS2x
Waldorf Micro Q
Novation A-Station
Access Virus Ti
Clavia Nord Lead 2x

Audio interface:
T.C. Electronic Konnekt 8
Behringer Eurorack RX 1602

Midi interface:

ESI M8UXL

PC hardware:

Core2Duo 2,66 GHz
2GB RAM
1000 GB HDD

Software:
Cubase SX
WaveLab
Nexus
Vanguard
Korg Legacy Collection

Others:

Pioneer PD-306 -CD
Technics RS-T330R  - 2DECK
Sony 60ES - DAT
Pro-Ject - Turntable
Rode NTZA – Microphone
AKG K301 Acoustics - Headphones
AKG K240 Monitor – Headphones
Sennheiser HD250 Linear – Headphones
Tesla ARF 300 - Headphones

Natočené projekty

PapaJaM, Maduar, Smola a Hrušky, Miro Jaroš, Paul Project, Remixers, No Name, Mark´V, MaJ Projekt, Jožo Suchý, Gin-Tonic, Djs Classics, Suzie
Pesničky pre deti – Kolo kolo mlynské, Go Deejay Dance Selection, Pohádky, Na slovenskej svadbe a zábave, Karaoke – České a Slovenské Hity

Foto/Video