MUSICA s.r.o.

Hudobná spoločnosť MUSICA s.r.o. Bratislava pôsobí na Slovensku od roku 1991. V čase založenia, bola MUSICA prvé hudobné vydavateľstvo na území bývalej Česko - slovenskej federácie, ktorá mala v rámci svojho pôsobenia pobočku v Prahe. Po rozdelení štátu začala MUSICA s.r.o. v Prahe pôsobiť ako samostatná hudobná spoločnosť.

MUSICA s.r.o. v Bratislave počas svojej 25-ročnej existencie vydala 150 titulov 115 domácich skupín a interpretov. Popri renomovaných interpretoch ako napríklad skupina Elán, Robo Grigorov, Beáta Dubasová, Laco Lučenič, Katarína Hasprová, Berco Balogh, Adriena Bartošová, Dodo Dubán, Lúčnica a svetovo známych operných sólistov Petera Dvorského a Editu Grúberovú, dáva spoločnosť priestor menej známym a novovzniknutým slovenským skupinám, ktoré prostredníctvom nej vydávajú svoje prvé single a albumy.

MUSICA pôsobí nielen ako hudobné vydavateľstvo, ale aj ako obchodná spoločnosť, ktorá prostredníctvom distribúcie dostáva do predajných sietí, zvukové nosiče nielen z vlastnej hudobnej produkcie.

 
  Konateľ spoločnosti: Bc. Pavol Repa
  Riaditeľka spoločnosti: Mgr. Jela Kersenbaum
  Vydavateľské oddelenie: Bc. Pavol Repa
 

Ekonómka spoločnosti:

 

Ing. Jana Fabová
  Sídlo:

MUSICA spol. s r.o.
Obchodná 22/A
811 06 Bratislava
Slovakia

 

 

Kancelária:Mobil:

Záznamník:

Jánošíkovská 68
900 42 Dunajská Lužná
Slovakia

0903 123 035

0902 666 924

 
[english]  [deutsch]